Zavřít dialog
Please Wait
25 - 30 / 4
2017
AFO | Academia Film Olomouc je mezinárodní festival populárně-vědeckého a dokumentárního filmu | Academia film Olomouc
šipka menu
Pro účastníky
šipka menu
FAQ

FAQ

 

JAK SI ZAJISTÍM PŘÍSTUP NA PROGRAM #AFO52?

Možnost bezplatné akreditace na festivalový program AFO52si zajistíte vyplnění akreditačního formuláře a jeho odesláním. K samotné akreditační kartě si můžete přikoupit i festivalový katalog, limitovanou edici trika a možnost přednostní rezervace místa v sále. Vše pro Vás nachystáme den před zahájením festivalu, v pondělí 24. 4. 2017, ve festivalovém centru v Konviktu (Univerzitní 3). Akreditaci zdarma si od úterý 25. 4. můžete také vyzvednout (anebo teprve zařídit) v kině Metropol a interaktivním muzeu vědy Pevnosti poznání

 

JAK ZÍSKÁM MOŽNOST REZERVACE?

Přístup do rezervačního systému získáte za jednorázový poplatek 250,- Kč, který uhradíte prostřednictvím platební brány GP webpay během akreditačního procesu. Díky tomu si budete moci rezervovat místa na vámi vybrané projekce a přednášky, a to přímo v sekci Program na webu www.afo.cz, a to od 10. 4. 2017. Počet možností rezervace je omezen na 4 představení denně a platí pouze pro jednu osobu. Od úterý 25. 4. bude možné zakoupit možnost rezervace při akreditaci ve festivalovém centru. V takovém případě můžete uhradit částku i hotově ve festivalovém obchodě v atriu Konviktu. Doporučujeme však zakoupit možnost rezervace předem; počet diváků, kteří mohou rezervační systém využít, je rovněž omezen. 

 

JAK FUNGUJE REZERVACE MÍSTA NA PŘEDSTAVENÍ?

Rezervační systém pro vás spustíme po zveřejnění festivalového programu v pondělí 10. 4. 2017. Rezervace si budete moci provést po přihlášení přímo na webu www.afo.cz v sekci Program. Pro přihlášení do rezervačního systému zadáte při rezervování místa v sále váš email a heslo, které si zvolíte při vyplňování akreditačního formuláře. Souhrnné informace, včetně vašich údajů, vám zašleme po přijetí platby na email. Přístup do rezervačního systému budou mít pouze akreditovaní účastníci, u nichž budeme evidovat provedení platby.

 

JAK BUDE PROBÍHAT VSTUP NA PŘEDSTAVENÍ S REZERVACÍ?

Provedené rezervace budeme evidovat na konkrétní akreditační kartu s vaším jménem a čárovým kódem. Před každým projekčním sálem připravíme speciální pult pro návštěvníky s rezervací. Rezervace budou ukončeny 5 minut před začátkem programu, aby mohla být volná místa doplněna dalšími zájemci. Rezervace nebudou na konkrétní místo v sále, a tak doporučujeme včasný příchod, i pro případ, že chcete sedět s přáteli po boku. Blokovat místa pro další osoby již nebude umožněno.

 

BUDE MOŽNÉ REZERVACI MÍST DOKOUPIT I V PRŮBĚHU FESTIVALU?

Ano, je však třeba se znovu akreditovat prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.afo.cz a uvést alternativní emailovou adresu. Případně kontaktujte vedoucí akreditace na akreditace@afo.cz s požadavkem o vymazání původní akreditace.   

 

JAK TO BUDE S KAPACITOU SÁLŮ?

Kapacity všech projekčních sálů festivalu jsou k dispozici na webu festivalu v sekci Festivalové prostory. V sekci program si můžete zjistit, kolik zbývá volných míst pro diváky s možností rezervace. Upozorňujeme návštěvníky, že nikdy nebude pro rezervace uvolněna veškerá kapacita sálu. Pro návštěvníky s běžnou diváckou akreditací zdarma budou připraveny koridory, kde bude možné vyčkat do ukončení vstupů s rezervací.

 

BUDOU AKREDITACE PŘENOSITELNÉ?

Ano, akreditační karty budou přenositelné. Vaši identitu budeme ověřovat pouze při jejím vyzvednutí. K ověření budeme potřebovat váš email, v případě akreditace s možností rezervace také vámi zvolené heslo pro přístup do systému. V případě, že se akreditujete na AFO52 a nebudete se moci festivalu zúčastnit, můžete svoji kartu delegovat na jinou osobu. S požadavkem je však nutné kontaktovat vedoucí akreditace – akreditace@afo.cz.

 

KDY A KDE SI BUDU MOCI VYZVEDNOUT AKREDITACI?

Všechny typy akreditací si bude možné vyzvednout již v pondělí 24. 4. od 10:00 v přízemí Uměleckého centra UP Konvikt (Univerzitní 3, Olomouc). Akreditační kartu si pro jistotu vyzvedněte s dostatečným předstihem před vaším prvním plánovaným představením. Akreditace s možností rezervace nebo zakoupeným merchandisingem (tričko nebo katalog) budeme vydávat pouze v UC UP Konvikt, bezplatné akreditace je možné zajistit a vyzvedávat také v kině Metropol a Pevnosti poznání.

 

KATALOG, TRIČKA, TAŠKY!

Každý účastník obdrží k akreditaci tištěný festivalový program zdarma. V rámci on-line akreditace si můžete zakoupit katalog za zvýhodněnou cenu (do pondělí 24. 4) či limitovanou edici festivalových triček ve zvolené velikosti (do vyprodání kolekce). Zakoupené věci budeme vydávat společně s akreditační kartou v přízemí Uměleckého centra UP od pondělí 24. 4.. Katalog a další propagační materiály si můžete pořídit do vyprodání zásob také ve festivalovém obchodě (Atrium UC UP Konvikt, Univerzitní 3) po dobu konání festivalu.

 

© logo AFO | Academia film Olomouc 2017. All rights reserved.
afo@afo.cz   |   Mapa stránek
tel.:    +420 585 633 801
gsm: +420 733 690 758
Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.